Czech Press Photo 2013

Devatenáctý roční soutěže Czech Press Photo skončil a hlavní cenu dostal reportér České tiskové kanceláře Michal Kamaryt za fotografii bývalého poslance a hejtmana Davida Ratha obžalovaného z korupce při příchodu k hlavnímu líčení u Krajského soudu v Praze.

Snímek zde: http://czechpressphoto.cz/cz/rocniky/2013/detail/730

Vedle vítězného snímku se objevily fotografie z protivládních protestů v Turecku, červnových povodní nebo přímé volby prezidenta.

Soutěžilo se celkem v osmi kategoriích: Aktualita / Reportáž / Lidé, o kterých se mluví / Sport / Každodenní život / Portrét / Příroda a životní prostředí / Umění a zábava

Ostatní fotografie najdeš zde: http://czechpressphoto.cz/cz/rocniky/2013

Výstava CZECH PRESS PHOTO 2013 je otevřena pro veřejnost od 20. listopadu 2013 do 31. ledna 2014 v Křížové chodbě, Rytířském sále a 2. patře Staroměstské radnice v Praze.

Slavnostní předání cen a otevření výstavy proběhne 19. listopadu 2013 na Staroměstské radnici. Během trvání výstavy bude ve výstavních prostorách (na Staroměstské radnici) řada prezentací vítězných fotografů a jejich besedy s veřejností. Přehled setkání je publikován na http://www.czechpressphoto.cz

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: